0
0

آزمون سوالات تستی نازک دوزی ( سوالات مربوط به چرخ خیاطی)

633 بازدید
تست خیاطی

برای پاسخگویی به سوالات تستی مربوط به چرخ های خیاطی، روی دکمه شروع آزمون کلیک کنید و میزان مهارت خودتان رو بسنجید.

شروع آزمون

تعداد سوالات آزمون: 40

بعد از آزمون و کسب نمره، مجدد سوالات رو بررسی و تست هایی رو که غلط جواب دادین رو یادداشت کنید. برای پیدا کردن جواب صحیح سوالات روی نوشته زیر کلیک و جزوه رو مطالعه کنید. پیشنهاد من به شما این هست که جزوه رو با دقت بخوانید.

جزوه مربوط به بخش اول سوالات تستی نازکدوزی (آشنایی با انواع چرخ های خیاطی)

آزمون های فنی حرفه ای خیاطی

اگر شما هم قصد دارید تا در شاخه نازک دوز زنانه مدرک فنی حرفه ای دریافت نمایید. باید در آزمون تستی این دوره شرکت و نمره قبولی را کسب کنید. نمونه سوالات نازک دوز زنانه فنی حرفه ای به عنوان منبعی ارزشمند برای آشنایی با آزمون و یافتن آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های فنی حرفه ای است.

بخشی از سوالات تستی آزمون اصلی که در فنی و حرفه ای برگزار میشود، مربوط به چیدمان صحیح یک کارگاه خیاطی خانگی، راه اندازی و تنظیم چرخ خیاطی (ماشین دوخت)، کار با انواع پایه های چرخ خیاطی، شیوه نگهداری از چرخ، انواع سوزن خیاطی، انواع سوزن چرخ خیاطی و انواع نخ های مناسب دوخت است. در بخش اول سوالات مربوط به توانایی کار با چرخ خیاطی، ما تست ها و سوالات مربوط به همین مباحث (انواع ماشین دوخت) رو بررسی کردیم.

نمونه سوالات تستی این امکان را برای شما متقاضی محترم فراهم می کند تا با مطالعه این مجموعه سوالات علاوه بر سنجیدن مهارت های خود برای شرکت در آزمون اصلی، میزان قبولی خودتان را هم تا حد بسیار بالایی افزایش دهید.

 این نمونه سوالات قابل استفاده برای همه داوطلبان و هنرجویانی است که قصد شرکت در دوره های آموزشی ادواری و همچنین آزمون نازک دوز زنانه فنی حرفه ای را دارند.

سوالات تستی

آزمون های آزمایشی

قابل استفاده برای دانش آموزان کار و دانش، متقاضیان آزمون های ادواری و مربیان

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.khodetbeduz.ir/?p=7694
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد آزمون سوالات تستی نازک دوزی ( سوالات مربوط به چرخ خیاطی)

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.