0
0
khodet beduz logo

خانم جلالی

همراهان عزیز و ارزشمند خودت بدوز سلام! به وبسایت خودت بدوز خوش آمدید. مربی آموزش های خیاطی خودت بدوز ( و آموزش خیاطی فریال) هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد و در زمینه های مختلف هنری، پژوهشی و…. فعالیت دارم. در این وبسایت به شما کمک میکنم تا خیاطی را طبق اصول صحیح و با رعایت تمام نکات تمیزدوزی یاد بگیرید.با یادگیری آموزش های خودت بدوز، مهارت شما در خیاطی افزایش می یابد و با اعتماد به نفس می توانید سفارش خیاطی قبول کنید و به درآمد خیلی خوبی برسید.از اواخر سال ۹۷ تصمیم گرفتم تجربیات خیاطیم را در اختیار علاقمندان به […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

همراهان عزیز و ارزشمند خودت بدوز سلام!

به وبسایت خودت بدوز خوش آمدید.


مربی آموزش های خیاطی خودت بدوز ( و آموزش خیاطی فریال) هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد و در زمینه های مختلف هنری، پژوهشی و…. فعالیت دارم.

در این وبسایت به شما کمک میکنم تا خیاطی را طبق اصول صحیح و با رعایت تمام نکات تمیزدوزی یاد بگیرید.
با یادگیری آموزش های خودت بدوز، مهارت شما در خیاطی افزایش می یابد و با اعتماد به نفس می توانید سفارش خیاطی قبول کنید و به درآمد خیلی خوبی برسید.
از اواخر سال ۹۷ تصمیم گرفتم تجربیات خیاطیم را در اختیار علاقمندان به این هنر در فضای مجازی قرار بدهم.
ابتدا با آموزش جامع خیاطی فریال در تلگرام، آپارات و سپس اینستاگرام شروع به کار کردم و امروز با ادامه آموزش های خیاطی فریال و خودت بدوز در خدمت شما هستم.
با امید به اینکه روزی برسد که بتوانم تمام تجربیاتم را در زمینه های مختلف هنری، پژوهشی، نرم افزاری و…. در اختیار علاقمندان قرار بدهم.

دوستتون دارم 

در پناه الله شاد و برقرار باشید

مهارت ها:

نازک دوزی 100%
ضخیم دوزی 100%
سرویس آشپزخونه 100%
کیف دوزی 100%
کاپشن دوزی 100%
لباس مجلسی 100%
ست سیسمونی نوزاد 100%
مانتو دوزی 100%
بچگانه دوز 100%
پرده دوزی 100%
طراحی لباس با رایانه 100%
شلواردوز 100%

پکیج آموزش تخصصی و حرفه ای شلوارهای مردانه (پارچه ای، جین، اسلش، جاگر، کوردی زندان بافت و معمولی، پیژامه، شلوارک، شورت ها و…)

در این دوره با الگوسازی و دوخت انواع شلوارهای مردانه پارچه ای کلاسیک و مدرن، الگوسازی و دوخت شلوار جین، شلوار اسلش و جاگر، شلوار...
تومان1,100,000
45 خانم جلالی
 
شرکت در دوره