0
0

11 نکته که هنگام خرید لباس عروس نباید فراموش کنید!!

202 بازدید
لباس عروس

11 نکته که هنگام خرید لباس عروس نباید فراموش کنید!!

 در دوران نامزدی، از شما سوالات گیج کننده زیادی در مورد لباس عروس خواهد شد. چه نوع لباسی را دوست دارید؟! هنگام خرید چه کسی همراه شما می رود؟! لباس با آستین می پوشید؟! چه کسی طراح لباس مورد علاقه شما است؟! چه کسی خرید می کند؟!

چه قدر این خرید ممکن است استرس آور باشد.

اما نگران نباشید، به لطف سایت آموزش خیاطی خودت بدوز، ما بهترین توصیه های خرید لباس عروس را داریم! راهنمایی های ما را دنبال کنید تا خرید لباس برایتان راحت تر شود و از خرید خود لذت ببرید.

لیاس عروس

1.بودجه خود را تعیین کنید

قبل از اینکه خودتان را گیر بیندازید و عکس تمام آن لباس های عروسی الماس زده شده را در گوشی خود سیو کنید، به بودجه عروسی خود نگاهی بیندازید و مقداری را که می خواهید برای لباس خود خرج کنید مشخص کنید. این امر علاوه بر محدود کردن انتخاب های شما (در میان تعداد زیاد لباس عروسی و مجلسی زیبا) کمک می کند انتظارات خود را در روند خرید لباس متناسب با بودجه خود، بهتر کنید.

لباس عروس
لباس عروس

2. شروع خرید 9-12 ماه قبل (اگر می توانید)

باور کنید یا نکنید، تهیه لباس معمولاً بین 4-10 ماه طول می کشد. حمل و نقل (آیا لباس شما از شهر دیگری سفارش داده شده است؟) تغییرات و اتصالات متعدد در لباس و… تا آماده شدن لباس چند ماه طول خواهد کشید.

این وقت را ندارید؟ برخی از طراحان لباس عروس، خدمات فوری را با دریافت هزینه بیشتر ارائه می دهند. و یا اینکه در صورتی که خوش شانس باشید و در اندازه های نمونه های لباس عروس آماده قرار می گیرید، برخی سالن های عروس با قیمت کمتری، لباس عروس را به شما می فروشند یا اجاره می دهند.

3.از رسانه های اجتماعی برای یافتن عکس لباس استفاده کنید

Pinterest و اینستاگرام برای پیدا کردن  مدل های لباس، این روزها بازار بسیار درخشانی دارند . وبلاگ ها، طراحان و سالن های عروس مورد علاقه خود را دنبال کنید تا مجموعه های جدید را پیدا کنید، لباس های مورد علاقه خود را روی تن عروسهای واقعی ببینید، از فروش نمونه های جدید مطلع شوید.لباس های مورد علاقه خود را، در بایگانی اینستاگرام ذخیره کنید تا با خود در زمان خرید ببرید.

4.یک زیبایی را به خودتان هدیه دهید

 اگر می توانید با صرف هزینه، به  آرایشگاه خود بروید و یک آرایش صورت را انجام دهید، آرایش خود را به صورت نیمه حرفه ای انجام دهید و سپس سراغ خرید لباس بروید. تصور اینکه خودتان را در لباس عروسی در روز عروسی تصور کنید آسان تر خواهد شد و انتخاب لباس راحت تر می شود.

5. اندازه بندی را فراموش کنید

اندازه لباس عروس بسیار متفاوت از سایز سایر لباس هایی است که روزانه می پوشید. بنابراین وقتی سایز لباس عروس را می بینید، سخت گیر نباشید. در حقیقت، وقتی در مزون لباس عروس هستید، نمونه ای که در حال امتحان کردن آن هستید قطعاً دارای “یک اندازه متناسب با هیچکس” است.

برخی لباس های عروس به تغییراتی نیاز دارند،تا اندازه شما شوند.

لباس عروس

6.لباس های مختلف را امتحان کنید

بسیار ساده است که بدانید چه چیزی را دوست دارید. اما نترسید چیزی کاملا خارج از چارچوب علاقه خود را هم امتحان کنید.

برای مثال، لباسی را امتحان کنید که سفید نباشد – شاید عاج، برهنه یا حتی آبی! ممکن است بعد از پرو متوجه شوید که آن لباس را را دوست دارید.

7.آب و هوای روز عروسی خود را درنظر داشته باشید

 دامن های پر از پارچه برای یک عروسی گرم در مناطق گرمسیر مناسب نیستند. هنگام پوشیدن و پرو لباس، فصل عروسی خود را در ذهن داشته باشید.

نگران عرق کردن در تابستان هستید؟ پارچه های ابریشمی سفید انتخاب مناسبی هستند.

 برای اوایل پاییز، عروسی در فضای باز برنامه ریزی دارید؟ شاید آستین مناسب باشد تا شما را در اواخر مهمانی گرم نگه دارد.

8. لباسهای خارج از بودجه و هزینه های اضافی را امتحان نکنید

هرگز لباسی را که توانایی خرید آن را ندارید امتحان نکنید.

دو اتفاق بسیار تأسف آور ممکن است رخ دهد: 1) ممکن است هزینه زیادی را به خود تحمیل کنید در حالی که توان پرداخت آن را ندارید یا 2) ممکن است عاشق لباسی شوید و هیچ لباس ارزانتری نمی تواند با تجملاتی که اکنون پرو کردید، مطابقت داشته باشد، بنابراین شما نمی توانید “لباس مناسب” را پیدا کنید.

و به یاد داشته باشید ، اگر بودجه شما مثلا 2000 دلار است ، هزینه های اضافی مانند تغییرات و حمل و نقل احتمالی را در  نیز در نظر بگیرید.

9.عکس بگیرید!

از همراه خود بخواهید با هر لباسی که دوست دارید از شما عکس بگیرد.  با این کار یک کاتالوگ سریع برای مقایسه بهترین گزینه در اختیار شما قرار می گیرد. حتما بچرخید، راه بروید، از جلو و عقب عکس بگیرید – احتمالاً بسیاری از لباس ها را امتحان خواهید کرد، پس بهتر است عکس بگیرید تا بعضی از جزئیات را که به سرعت فراموش می شوند، ثبت کنید.

10. از گفتن بله به اولین لباسی که دوست دارید نترسید

آرایشگران عروس بسیار باهوش هستند و اگر ببینند لباسی را پسند کردید، احتمالاً ابتدا آن را به شما می دهند و اصرار بر خرید آن لباس دارند. کارشناسان می گویند که اغلب عروس ها فکر می کنند خیلی زود تصمیم می گیرند و باید تمام لباس ها را بپوشند اما دوباره می آیند تا لباس اول را بخرند.

 

11. بایگانی فاکتور خرید یا قرارداد اجاره لباس عروس

هنگامی که خرید خود را انجام دادید، یک نسخه از قرارداد  و فاکتورخود را در دست داشته باشید (درصورت نیاز به تغییر لباس) به راحتی به مزون مراجعه کرده و تغییر را انجام دهید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.khodetbeduz.ir/?p=3371
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد 11 نکته که هنگام خرید لباس عروس نباید فراموش کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

  1. بازتاب: اصطلاحات رایج خیاطی - خودت بدوز | وبسایت جامع آموزش آنلاین خیاطی
  2. بازتاب: اصطلاحات رایج خیاطی - خودت بدوز | وبسایت جامع آموزش آنلاین خیاطی